Przejdź do treści
Przejdź do stopki

Wiadomości

Treść

Red. D. Adamus: Elity Francji czy Niemiec uważają, że to ostatni moment, by przepchnąć zmiany traktatów UE, zanim europejskie narody się obudzą i powiedzą „nie” w demokratycznych głosowaniach w swoich krajach

Elity Francji czy Niemiec uważają, że jest to ostatni moment, aby przepchnąć zmiany traktatów Unii, zanim europejskie narody się do końca obudzą i powiedzą twarde „nie” w demokratycznych głosowaniach w swoich krajach i wybiorą siły eurosceptyczne, które będą rządzić. Myślę, że kwestia zmiany traktatów i powód nie są przypadkiem – powiedział Damian Adamus, redaktor naczelny portalu „Nowy Ład”, w audycji „Aktualności dnia” na antenie Radia Maryja.

Ks. dr J. Chyła: Ochrona ludzkiego życia od poczęcia do naturalnej śmierci to nie tylko kwestia katolicyzmu, ale i człowieczeństwa

Tym, którzy chcą być rodzicami, trzeba wskazać, że są rozwiązania etyczne i swoją naturalną potrzebę mogą realizować w sposób właściwy i zgodny z własnym sumieniem – mówił ks. dr Janusz Chyła, teolog, dogmatyk, proboszcz parafii Matki Bożej Królowej Polski w Chojnicach, podczas audycji „Aktualności dnia” na antenie Radia Maryja.

Wiatrakowe lobby

Skandaliczne rozwiązania korzystne dla firm związanych z energetyką wiatrową muszą zostać zbadane przez komisję śledczą – mówił premier Mateusz Morawiecki. Na jaw wychodzą kolejne niebezpieczne zapisy projektu ustawy autorstwa Koalicji Obywatelskiej i Polski 2050. Teraz mówi się o możliwym zalewie Polski przez stare niemieckie turbiny wiatrowe.