Srebrne łuczniczki

Reprezentacja Polski juniorek zdobyła w Turynie srebrny medal halowych mistrzostw Europy w strzelaniu z łuku klasycznego. Reprezentacja Polski dzięki srebrnemu medalowi drużyny juniorek w strzelaniu z łuku klasycznego uplasowała się na 6. miejscu klasyfikacji medalowej zakończonych w sobotę w Turynie halowych mistrzostw Europy. Reprezentanci Polski zdobyli w łuczniczych halowych mistrzostwach Europy w Turynie jeden medal. Wicemistrzyniami Starego Kontynentu w strzelaniu z łuku klasycznego zostały juniorki w składzie: Dagmara Janeczek (Czarna Strzała Bytom), Małgorzata Głód (Unia Pielgrzymka) i Milena Barakońska (Obuwnik Prudnik). Polki przegrały w finale z Ukrainą 225:228. W konkurencji indywidualnej juniorek Małgorzata Głód zajęła czwarte miejsce, podobnie jak wśród seniorek Justyna Mospinek (UKS Piątka Zgierz). MB, PAP "Nasz Dziennik" 2008-03-10