Przejdź do treści
Przejdź do stopki

R. Bąkiewicz: Działania osłabiające morale polskich żołnierzy wpływają na nasze bezpieczeństwo

Treść

Robert Bąkiewicz postuluje zaostrzenie regulacji dotyczących ochrony polskiego munduru i polskich służb. Kandydat na radomskiej liście Prawa i Sprawiedliwości zapowiedział, że jeśli zostanie posłem, będzie wnioskował o wprowadzenie takich przepisów.

Jak tłumaczył, chodzi o to, aby zapewnić pełne bezpieczeństwo polskim mundurowym i skończyć z bezkarnością tych, którzy ich atakują.

Chodzi o to, żeby np. pan Frasyniuk nie mógł publicznie opluwać polskiego munduru. Ci ludzie muszą ponosić konsekwencje. Nie może się to dziać przy aplauzie lewicowo-liberalnych mediów, które zagrzewają do tego, żeby narażać państwo polskie na niebezpieczeństwo ataku hybrydowego. Wiemy o tym, że działania osłabiające morale polskich żołnierzy wpływają na nasze bezpieczeństwo – powiedział Robert Bąkiewicz.

Robert Bąkiewicz zapowiedział, że chciałby skonsultować przepisy z żołnierzami.

Nawiązał też do filmu Agnieszki Holland „Zielona granica”, który – jak wskazał – jest skandaliczny.  Produkcja opowiada o grupie aktywistów, którzy chcą pomagać migrantom nielegalnie przekraczającym polską granicę.

RIRM

Żródło: radiomaryja.pl, 26

Autor: mj