Małopolska Liga Juniorów Starszych

Sprawiedliwy podział Glinik/Karpatia Gorlice - Hutnik Kraków 1-1 (1-1) 1-0 Galas 29, 1-1 Jezior 44. Sędziował Grzegorz Noworolnik z Tylmanowej. Żółte kartki: Rząca, Galas - Krawczyk, Gawin. Widzów 60. Glinik/Karpatia: Grądalski - Gancarz, Olech, Wójcik, Martuszewski - Białas, Pawełczak (60 Rząca), Mroczka, Galas - Kurowski, Czechowicz (65 Grajewski). Remis w spotkaniu drużyn, szczycących się najlepszymi defensywami w MLJ. Prowadzenie dla gorliczan padło po zaskakującym strzale Galasa z rzutu wolnego z ok. 30 m. Wyrównał tuż przed przerwą Jezior, z narożnika szesnastki posyłając piłkę w okienko bramki strzeżonej przez Grądalskiego. W 85 min miejscowi zdobyli drugiego gola, sędzia go jednak nie uznał. Wystarczyło siedem minut Cracovia - Sandecja 1-2 (1-0) Bramki dla Sandecji: Cempa 60, Kozub 67. Żółte kartki: Krupa, Jawczak. Sandecja: Zwoliński - Pych, Cięciwa, Merklinger, Jawczak - Cempa (75 Paluch), Krupa, Orzechowski, Prusak - Tokarczyk (52 S. Olchawa), Kozub (88 Tarasek). Gospodarze już w 90 sekundzie wyszli na prowadzenie i dominowali przez pierwszy kwadrans. Później do głosu doszli sądeczanie. Bramki zdobyli jednak dopiero po przerwie, a na zapewnienie sobie zwycięstwa potrzebowali zaledwie siedmiu minut. W 60 min z lewej strony dośrodkował Olchawa, a nadbiegający Cempa z 7 m posłał futbolówkę do siatki. Niedługo później piłkę po ziemi, tym razem z prawego skrzydła podał Cempa. Kozub nie miał większych kłopotów z umieszczeniem jej pod poprzeczką. W końcówce krakowianie mogli skarcić przyjezdnych, ale w sytuacji sam na sam świetnie zachował się Zwoliński. (DW), "Dziennik Polski" 2007-04-19