44. Rajd Krakowski

Francuz Bryan Bouffier (Peugeot 207) wygrał 44. Rajd Krakowski, drugą eliminację Mistrzostw Polski. Liderem MP pozostał Leszek Kuzaj, piąty na mecie rajdu, na drugie miejsce awansował Kajetanowicz, a trzeci jest Bouffier. Francuz Bryan Bouffier (peugeot 207) wygrał 44. Rajd Krakowski, drugą eliminację mistrzostw Polski. Broniący tytułu francuski kierowca wyprzedził o 1.07,9 Kajetana Kajetanowicza i o 1.32,2 Tomasza Czopika (obaj mitsubishi lancer). Liderem MP pozostał Leszek Kuzaj, piąty na mecie Rajdu Krakowskiego, na drugie miejsce awansował Kajetanowicz, trzeci jest Bouffier. Popołudniowe sobotnie odcinki specjalne nie przyniosły większych zmian w klasyfikacji. W całości udało się rozegrać tylko jeden - 15. i ostatni w imprezie. 13. odcinek specjalny został odwołany, a 14. przerwany po wypadnięciu z trasy jednej z załóg. Wyniki mają charakter nieoficjalny, muszą zostać ostatecznie zatwierdzone przez jury rajdu. MB, PAP "Nasz Dziennik" 2008-04-14